Plastická chirurgie

Operace víček - Blefaroplastika

Důvodem pro operaci očních víček bývá většinou pokles horní části víčka, unavený pohled, povolená kůže v okolí očí či nadbytek kožní tkáně pod očima, tzv." pytle". Nejčastějším důvodem k provedení operace tak bývá stárnutí kůže a ztráta její elasticity. Oční víčka jsou po celý život v neustálém pohybu, jsou velmi namáhaná a proto první projevy stárnutí jsou viditelné právě na nich. 

 

 

Řešením, jak získat mladistvější vzhled může být plastická operace očních víček. Poměrně krátký chirurgický výkon vyřeší problematiku kožních změn způsobených stárnutím s velmi efektivním výsledkem, dochází k projasnění pohledu, odlehčení očí, odstranění otoků a prosáknutí víček.

 

Zákrok se většinou provádí ambulantně, s lokálním znecitlivěním ošetřované oblasti. Předem není potřeba žádné zvláštní přípravy, doporučujeme 3 týdny před operací neužívat léky obsahující kyselinu acetylosalycilovou. 

Po provedení bleferoplastiky doporučujeme v prvních dnech spát na zádech, aby nedošlo k jednostrannému otoku víček. Mírné otoky a modřiny jsou běžné, zmizí cca do 1 týdne od zákroku. K vyjmutí stehů dochází 7 dnů po operaci. 

Operace očních víček omladí váš vzhled o několik let. Jsou vhodné jak pro ženy, tak i muže.

 

Operace víček (Blefaroplastika)

Nejžádanější zákroky