Dermatologie

Ošetření celulitidy a lymfodrenáž

K ošetření celulitidy na různých částech těla používáme unikátní přístroj Tripollar™ - unikátní přístroj na odstranění celulitidy funguje na bázi radiofrekvenční technologie - využívá současné kombinace účinné mono-polární a bi-polární radiofrekvence, které umožňují dosažení lepších výsledků spolu s menší citlivostí.

Pomocí radiofrekvence účinek penetruje hluboko do pokožky, zahřívá kolagen v kůži a tím přispívá k větší produkci kolagenu v hlubších částech tkáně a vytváří v kůži účinný liftingový efekt.

Tuto léčbu doporučujeme opakovat jednou za 4 až 5 týdnů. Pro dosažení ještě lepšího výsledku stavu postižené kůže dále doporučujeme toto ošetření kombinovat s manuální a přístrojovou lymfodrenáží.

 

Lymfodrenáž

Manuální lymfatická drenáž  je jemná hmatová technika, která podporuje odtok nadbytečné mízní tekutiny z tkání a její transport mízním řečištěm. Provádí se malým tlakem speciálními hmaty s pomalou frekvencí. Manuální lymfatickou drenáž provádí školený zdravotnický personál.

Přístrojová lymfatická drenáž využívá nafukovacích, vícekomorových návleků, které jsou hadicemi propojeny s programovatelným přístrojem. Komory se vzájemně překrývají, postupně se plní vzduchem a naráz se vyprazdňují.
Před každou přístrojovou lymfodrenáží je prováděno manuální rozmasírování mízních uzlin.

 

 

Nejžádanější zákroky