MUDr. Martin Šimkanin

Zkušený plastický chirurg s více jak dvacetiletou praxí. Specializuje se především na zákroky související s odstraněním tuku, je také vyhledávaným odborníkem a specialistou na tvarování postavy a transfer tuku obohacený o kmenové buňky. Dále je expertem na pooperační péči a následné vhodné neinvazivní ošetření oblasti po liposukci.

Vzdělání:

MUDr. Šimkanin absolvoval Lékařskou fakultu Univerzity Komenského v Bratislavě, kterou zakončil červeným diplomem. Roky úspěšně působil ve Fakultní nemocnici s poliklinikou Ružinov, kde také následně úspěšně složil atestaci.

Odborná praxe:

Své odborné vědomosti rozvíjel také na zahraničních stážích, mezi ty nejvýznamnější patří London Hospital a St. Bart’s London v Británii, Life Agents Wien v Rakousku, Klinika MedicomVIP v Praze, Citory Los Angeles v USA nebo Centro Medico Privato Lazzaro Spallanzani v Itálii.

Nyní působí jako primář oddělení plastické a estetické chirurgie na soukromé slovenské klinice. Na naší klinice se specializuje především na mini invazivní operace a estetickou dermatologii. Dále se věnuje liposukci přístrojem, niťovým liftingům, operaci víček, zvětšení a modelaci prsou, a dalším zákrokům.